Мить 25ПД Foxbat E
Літаки Мить-25БМ надійшли в авіаполки фронтової авіації, що мали не озброєнні літаки Мить-25РБ; звичайно варіантом "БМ" озброювалася тільки одна ескадрилья полку. У носовій частині фюзеляжу Мить-25 БМ була зроблена вставка довжиною 20 див для збільшення обсягів відсіків, призначених для радіоелектронного встаткування. Мить-25БС став одним з останніх бойових літаків, прийнятих на озброєння ВВС Радянського Союзу - стройові частини одержали ці машини в 1988 році. Мить-25БМ прийшов на зміну спеціалізованої модифікації літака Як-28.

Тактика бойового застосування передбачала використання декількох Мить-25БМ одночасно методом "вільного полювання" або ж для знищення РЛС, координати яких були заздалегідь відомі; літаки також могли застосовуватися поодинці. Мить-256М складалися на озброєнні авіаполків ВВС СРСР, дислокованих у Польщі й ГДР але залишилися непоміченими західними разведслужбами. Мить-25БМ залишається секретним і понині, хоча у військах таких літаків більше не залишилося. Зовсім нові літаки з унікальними бойовими можливостями були "порізані" в 1990-е роки

Мить-25БМ: Мить-256М призначався для використання, насамперед, на Європейському театрі воєнних дій. Головною зброєю літака були противорадиолокационные ракети Х-58. Хоча перероблений з Мить-25РБВ прототип піднялася вперше в повітря ще в 1976 році, його надходження в стройові частини ВВС сильно затяглося. На початку 1990-х років дислоковані в ГДР, Польщі й Білорусії ескадрильї Мить-25БМ були передислоковані в Росію, а незабаром літаки зняли свооружения.

Маскувальне фарбування:Для введення ймовірного супротивника в оману відносно виконуваних завдань, носові частини фюзеляжів літаків Мить-25БМ мали сіре фарбування по типі носових частин перехоплювачів Мить-25ПД. Форми носових частин фюзеляжів перехоплювача й радянського "Wild Weasel" відрізнялися друг від друга: ніс перехоплювача мав оживальную форму, у Мить-25БМ ніс була конічним і більше загостреним.
Список сторінок: 1 2